Architektura 21szego wieku : „Biorąc pod uwagę wystawę Quake | Seismic Design on the Edge”

Filed Under: Bez kategorii    by: admin

Dzięki uprzejmości Studio SKLIM 12 września Giełda Wymiany Projektów w Downtown Toronto będzie miejscem najnowszej wystawy zatytułowanej Considering the Quake | Projekt sejsmiczny na krawędzi ,.
Kurator: Dr.
Effie Bouras, doktor habilitowany i profesor Ghyslaine McClure, P.
Eng z Wydziału Budownictwa i Mechaniki Stosowanej Uniwersytetu McGill.
Ekspozycja, która potrwa do 9 listopada, będzie zawierała najnowocześniejsze projekty budowlane od kilku najbardziej innowacyjnych architektów i inżynierów, widzianych przez soczewki inżynierii trzęsienia ziemi.
Więcej informacji o wystawie po przerwie.
Międzynarodowy w zakresie, projekty są wybierane z całego świata, z udziałem architektów i inżynierów, w tym przełomowego Centrum Performit Arts Center for Metropolitan Architecture i innych; Współczesne Muzeum Żydowskie Daniela Libeskinda w San Francisco; Dom Studiów Trzęsień Ziemi w SKLIMie w Japonii; Arup Engineering, w której znajduje się słynny olimpijski sześcian wodny, miejsce bezprecedensowego zbioru rejestrów pływania i miejsce imprez wodnych w ramach Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008 r., Ich projekt metra w York University w Toronto z Foster and Partners Architects i innymi projektami ARUP; prototyp obudowy w górach Santa Monica, w Los Angeles.
Predock Frane Architects; dom przebudowany na miejscu katastrofalnego trzęsienia ziemi przez chilijskich architektów Pezo von Ellrichshausen i zespół University of Toronto z niedawnymi doktorantami, których firma, Cast Connex, jest teraz jednym z liderów technologii sejsmicznej, z projektami, w tym World Trade Center 3 budynek i Muzeum Sztuki Amerykańskiej Whitneya w Nowym Jorku.
Wraz z kilkoma innymi oryginalnymi projektami będzie towarzyszyć technologia sejsmiczna na pełną skalę, modele architektoniczne i konstrukcyjne, renderingi, animacje obliczeniowe i inne platformy multimedialne.
Dzięki uprzejmości Studio SKLIM Wielu mówi o architekturze zarówno jako o nauce, jak i sztuce, ale niewielu naprawdę świadczy o nauce.
część architektury.
Za skórą budynku znajduje się wiele pierwotnych założeń, opracowanych pomiędzy związkiem architekta i inżyniera; przecinająca się komunikacja, tworząca niezrównaną synchroniczność, gdy każdy zawód po prostu dobrze to robi.
Co by było, gdybyśmy mogli umieścić te dwa pozornie rozbieżne elementy pod jednym kompleksowym eksponatem; i czynić to poprzez założenie inżynierii trzęsienia ziemi – domena najbardziej pojedyncza według autonomicznej kontroli inżyniera.
Dzięki uprzejmości Studio SKLIM Buildings, jak nam przypomniało zbyt wiele niedawnych katastrofalnych trzęsień ziemi, są to skomplikowane, dynamiczne systemy.
Jako rozszerzenie badań nad krytycznymi schroniskami po katastrofie, kuratorzy, Dr.
Effie Bouras, Postdoctoral Fellow i Professor Ghyslaine McClure, P.Eng, z McGill University, Department of Civil Engineering, przedstawiają przełomową perspektywę i uzasadnienie dla architekta z powrotem w tradycyjnie zdominowaną przez inżynierię tematykę.
W okresie od września do grudnia Giełda Projektów będzie zawierała próbki najsłynniejszych projektów, badań i technologii na całym świecie, które przewyższają konwencjonalne podejście do projektowania sejsmicznego i są wzorcowe w myśleniu, projekcie i praktycznym zastosowaniu.
Dzięki uprzejmości Arup Ta wystawa jest hojnie wspierana przez Canadian Seismic Research Network, sieć 26 naukowców z 8 uniwersytetów, która jest finansowana przez Kanadyjską Radę ds.
Nauk Przyrodniczych i Inżynierii (NSERC).
Dzięki uprzejmości OMA
[podobne: piasek gliniasty, stalowkanet, technorattan na metry ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: piasek gliniasty stalowkanet technorattan na metry

Archiwum

© Copyright 2021 meble ogrodowe technorattan All Rights Reserved