Nowoczesna architektura : Alfonso Architekci nagrodzeni międzynarodową ekspansją portu lotniczego Tampa

Filed Under: Bez kategorii    by: admin

Dzięki uprzejmości Alfonso Architects Alfonso Architects, wraz z grupą Beck, otrzymały 17 milionów dolarów na zaprojektowanie i rozbudowę międzynarodowego portu lotniczego Tampa na Florydzie.
Istniejący kompleks zostanie powiększony o dodatkowe 30 000 stóp kwadratowych i będzie obejmował remont 40 000 stóp kwadratowych istniejącej powierzchni w Airside F.
Project.
Terminal, który został otwarty w 1987 roku, obsługuje większość lotów międzynarodowych, w tym codzienną non-stopową podróż do Londynu i cztery cotygodniowe rejsy na Kubę.
Pierwszy etap rozpocznie się w tym miesiącu i zostanie zakończony do końca 2012 roku z ostatecznym terminem ukończenia w sierpniu 2013 roku.
Śledź nas po przerwie, aby uzyskać więcej.
Oryginalne lotnisko w Tampie zostało zaprojektowane przez Carlosa Alfonso, seniora w 1965 roku.
Alberto Alfonso, prezes Alfonso Architects, przejął firmę ojca, pracował już w Airside C na międzynarodowym lotnisku w Tampa dla Southwest Airlines w 2005 roku i będzie kontynuował tradycję z nowym rozszerzeniem.
Kiedy Alfonso, Senior, został powołany do zaprojektowania lotniska w latach 60., zainspirowały go prace Saarinena i zwiadowcze lotniska w całym kraju, w czasach, gdy blask latania wciąż był powieściowy.
Alfonso czerpał z badań ojca, kiedy po raz pierwszy zaprojektował Airside C; nowa ekspansja pozwoli mu na dalsze postępy odkąd jego ojciec po raz pierwszy zaprojektował projekt.
Ulepszenia projektowe dla Airside F będą obejmowały dodanie kabin do przetwarzania i urządzeń do zgłaszania bagażu oraz rozszerzenie obszaru kontroli TSA.
Nowe koncesje na żywność i napoje zostaną dodane i rozszerzone.
Celem ulepszeń jest ostatecznie poprawa doznania podróży.
[przypisy: konsorcjum stali zielonka, kdk kutno, kastor bike ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kastor bike kdk kutno konsorcjum stali zielonka

Archiwum

© Copyright 2022 meble ogrodowe technorattan All Rights Reserved